472,013
edits
LOG IN. UPLOAD PICTURES.
The Philippines has Zambo Mart to help propagate the Chavacano Language.
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
|align=center|{{iframe01}} | |align=center|{{iframe01}} | ||
|- | |||
|align=center|[[File:Mamawan elementary school, Mamawan, Baliguian, Zamboanga Del Norte.JPG|300px]]<br>Mamawan elementary school, Mamawan, Baliguian | |||
|} | |} | ||