472,013
edits
LOG IN. UPLOAD PICTURES.
The Philippines has Zambo Mart to help propagate the Chavacano Language.
Line 767: | Line 767: | ||
|- | |- | ||
|| | || | ||
||[[Joshua Dan Comaingking|Joshua Dan]] | ||[[Joshua Dan Comaingking|Joshua Dan Dur]] | ||
|| | || | ||
||[[Joshua Dan Comaingking|Comainking]] | ||[[Joshua Dan Comaingking|Comainking]] | ||
||2006 Stinky II | |||
||Project Revival | |||
|| | || | ||
|| | ||2009, 11.14 | ||
|- | |- | ||
||14113 | ||14113 | ||
Line 1,219: | Line 1,219: | ||
||D. | ||D. | ||
||[[Rodolfo D. Gaguan Jr.|Gaguan]] | ||[[Rodolfo D. Gaguan Jr.|Gaguan]] | ||
||2006 Casper | |||
||Project Revival | |||
|| | || | ||
|| | ||2009, 11.14 | ||
|- | |- | ||
||19802 | ||19802 | ||
Line 1,310: | Line 1,310: | ||
||[[Ryan Hassiman|Hassiman]] | ||[[Ryan Hassiman|Hassiman]] | ||
|| | || | ||
|| | ||Ulan | ||
|| | || | ||
||2004 | ||2004 | ||
Line 1,462: | Line 1,462: | ||
||T. | ||T. | ||
||[[Jino Oliver T. Lim|Lim]] | ||[[Jino Oliver T. Lim|Lim]] | ||
||2006 Aslan | |||
||Project revival | |||
|| | || | ||
|| | ||2009, 111.14 | ||
|- | |- | ||
|| | || | ||
Line 2,164: | Line 2,164: | ||
||S. | ||S. | ||
||[[Peter Angelo S. Sescon|Sescon]] | ||[[Peter Angelo S. Sescon|Sescon]] | ||
|| | ||2006 Stretch | ||
|| | ||Project Revival | ||
||Rituallized November 14, 2009 | ||Rituallized November 14, 2009 | ||
|| | ||2009, 11.14 | ||
|- | |- | ||
||14114 | ||14114 | ||
Line 2,577: | Line 2,577: | ||
|| | || | ||
|| | || | ||
|} | |||
|- | |||
|| | |||
||[[Pia Kendrich|Pia]] | |||
|| | |||
||[[Pia Kendrich|Kendrich]] | |||
||2004 Tara Tena | |||
||Ulan | |||
|| | |||
||2004 | |||
|} | |} | ||
---- | ---- | ||
{{apo disclosure}} | {{apo disclosure}} |