472,013
edits
LOG IN. UPLOAD PICTURES.
The Philippines has Zambo Mart to help propagate the Chavacano Language.
Line 950: | Line 950: | ||
||J. | ||J. | ||
||[[Ronald J. Dilla|Dilla]] | ||[[Ronald J. Dilla|Dilla]] | ||
|| | ||1997 Tilapia II | ||
|| | ||Apollo II | ||
|| | || | ||
||1997 | ||1997 | ||
Line 2,258: | Line 2,258: | ||
|| | || | ||
||1981 | ||1981 | ||
|- | |- | ||
||24233 | ||24233 | ||
Line 2,367: | Line 2,358: | ||
|| | || | ||
|- | |- | ||
||26539 | ||0213-1997-26539 | ||
||[[Bheng Waja Tañoco|Bidariya]] | ||[[Bheng Waja Tañoco|Bidariya - Bheng Waja]] | ||
||S. | ||S. | ||
||[[Bheng Waja Tañoco| | ||[[Bheng Waja Tañoco|Tañoco]] | ||
|| | ||1997 Pugon | ||
||Butthead | ||Butthead | ||
|| | || | ||
Line 2,587: | Line 2,578: | ||
|| | || | ||
||2004 | ||2004 | ||
|} | |||
|- | |||
||27864 | |||
||[[Maria Carlotta Buenvenida|Maria Carlotta]] | |||
|| | |||
||[[Maria Carlotta Buenvenida|Buenvenida - Lim]] | |||
||1997 Balo | |||
||Apollo 11 | |||
|| | |||
||1997 | |||
|} | |} | ||
---- | ---- | ||
{{apo disclosure}} | {{apo disclosure}} |